Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň matiek so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód MAMA
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň matiek so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód MAMA
7,90 €
Naša Zem je taká rozmanitá. Plná rôznych biotopov, klimatických podmienok a zvierat, ktoré na nej zanechávajú svoje stopy. Toto 49-dielne puzzle pomáha deťom získavať lepšiu predstavu o našom svete.
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0,54 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 4+ |
| Rozmery | ∅: 45 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |