Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
19,90 €
Vieš už poskladať krúžky podľa veľkosti od najväčšieho po najmenší? Pre zaoblený spodok medvedíka sa veža hýbe tam a späť, takže skladanie je väčšia výzva. Táto úloha podporuje nielen rozvoj jemnej motoriky, ale aj koordinácie oko-ruka.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,98 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13,5 × 13,5 × 21,5 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 2+ |
| Značka | Goki |
| Rozmery | 21.5 cm ∅: 13.5 cm |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |