DREVENÉ HRAČKY

Vozidielka (4)

Vláčikové dráhy (1)

Vkladačky (6)

Puzzle (27)

Pre bábätká (8)

Edukačné hračky (50)

Drevené vláčiky (1)

Drevené stavebnice (4)

Drevené kocky (4)

Drevené hračky (78)

Drevené autíčka (7)

Z NAŠEJ PONUKY

Alfanumerické puzzle

18,00 
Učenie počas hrania - na ktoré miesto patria farebné drevené písmenká? Koľko krúžkov je na ktorej paličke? Edukačná drevená hračka na prvé oboznámenie sa s číslami a písmenami.

Balančná doska

54,00 
Balančná doska Goki prináša pre dieťa nielen veľké množstvo zábavy, ale stimuluje aj jeho koordináciu, koncentráciu a motorické zručnosti. Vďaka svojmu tvaru môže byť použitá nielen pre udržiavanie rovnováhy, ale aj na mnoho ďalších nápadov podľa vašej fantázie, napríklad ako dráha pre autíčka alebo šmykľavka. Maximálne možné zaťaženie balančnej dosky Goki je 150kg.

Dažďová palica

14,90 
Dažďová palička je unikátny hudobný nástroj. Aj malé naklonenie paličky je dostatočne pre jemné zvuky pripomínajúce padajúci dážď.

Detský kompas

1,85 
Vždy vedieť, kde je sever - to je predsa dôležité! Milý detský kompas so zvieratkami deti hravou formou naučí používať túto základnú orientačnú pomôcku. Oboznámi ich so svetovými stranami a umožní im pri výletoch do prírody otestovať svoje nové vedomosti v praxi. Kompas so zvieracími motívmi je ideálny darček pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Z veľkej časti pozostáva z dreva, a tak je táto praktická hračka vhodná už pre deti od 3 rokov. Priemer: 5 cm Balenie obsahuje 1ks kompasu, pri preferencií konkrétnej farby nám napíšte, inak posielame náhodne.

Dotyková dúhová loptička s roľničkou

9,90 
Drevená hrkálka v tvare loptičky s výraznými farbami bude obľúbenou hračkou vášho bábätka. Hmatová hrkálka je príjemná na dotyk a podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka, vizuálneho vnímania a podnecuje deti k uchopeniu. Hrkálka s rolničkou výborne podporuje chytacie reflexy a sluch a zároveň prispieva k psychomotorickému vývoju detí. Prenáša pocity, ktoré pomáhajú vášmu dieťaťu objavovať jeho okolie. Originálny dizajn hrkálky zabezpečí dlhú zábavu aj najmenším deťom.

Dotykový drevený krúžok so štyrmi dúhovými krúžkami

7,90 
Drevené hmatové hračky sú vhodné pre ruky bábätiek. Spúšťajú reflex chytania a podporujú proces vývoja cieleného chytenia.

Dotykový drevený krúžok so štyrmi krúžkami

7,90 
Drevené hmatové hračky sú vhodné pre ruky bábätiek. Spúšťajú reflex chytania a podporujú proces vývoja cieleného chytenia.

Dotykový krúžok pre bábätká modrá hviezdička

4,60 
Dotykové krúžky vyrobené z dreva a silikónu sú vhodné pre ruky bábätiek. Spúšťajú chytací reflex a podporujú procesy cieleného chytenia. Prenášajú mnoho senzorických vnemov, čo pomáha bábätku skúmať svoje prostredie. Tento výrobok zo série goki-baby obsahuje vysokokvalitné silikónové korálky, ktoré hračke poskytujú dodatočný hmatový podnet pre rozvoj zmyslov. Drevené časti sú zdobené krásnymi rytinami. Interakcia mäkkých a tvrdých, hladkých a matných povrchov tiež podporuje rozvoj jazyka, pretože pri "preskúmaní" predmetu hrá úlohu vnímanie prostredníctvom jazyka a pier bábätka, čo by sa nemalo podceňovať. Ako doplnok k dreveným častiam sme zvolili úplne bezpečný a netoxický materiál - silikón, pretože zábava a bezpečnosť idú ruka v ruke s našimi hračkami Goki.

Vaše informácie o akciách a novinkách