Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
10,90 €
Svet je neuveriteľne farebný! Naučte sa priraďovať farby a geometrické tvary s touto zaujímavou hrou. Kto ako prvý správne naplní svoju obrázkovú predlohu? Hra sa skladá zo štyroch farebných doštičiek s obrázkami a malé deti sa učia priraďovať (a pomenovať) správne farby a geometrické tvary. Najmenšie deti môžu najprv doplňovať obrázky bez efektu súťaživosti.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,64 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17,5 × 17,5 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 2+ |
| Rozmery | 17.5 x 17.5 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |