Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
6,40 €
Hravé drevené vkladacie puzzle s rozkošnými obrázkami zvieratiek. Tieto zvieratká deti určite poznajú – včielka Mája, vtáčik, krtko, mačička a iné. Pod každým dielikom je na podkladovej doske obrázok a za pomoci príbehu sa dieťa dozvie, kde býva zelená žabka, kam chodí spať krtko, alebo kam nosí peľ z kvetov včielka Maja? Drevené vkladacie puzzle je odolné a veľa vydrží, obrázky sú veselé a pestré. Drevené vkladacie puzzle Kde žijú zvieratá je úžasná pomôcka pre rozšírenie slovnej zásoby malých detí, podporuje logiku, predstavivosť aj rozvoj jemnej motoriky.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 18 × 18 × 1,1 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 2+ |
| Rozmery | 18 x 18 x 1.1 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |