Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
24,90 €
Žlté autíčko so všetkým potrebným príslušenstvom na každodennú opravu ciest. Drevené autíčko zo stavby s gumovými kolesami pre lepší zážitok z hry.
Nie je na sklade
Drevené autíčko zo stavby so značkami Goki. popis
| Hmotnosť | 0,73 kg |
|---|---|
| Rozmery | 23,2 × 12 × 12 cm |
| Značka | Goki |
| Farba | žltá |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 3+ |
| Rozmery | 23.2 x 12 x 12 cm |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |