Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
16,20 €
Skladacia veža pozostáva z farebných dielikov rôznych tvarov. Pri správnom uložení do seba dieliky zapadnú a vytvoria vysokú vežu so strieškou. Ideálna na rozpoznávanie a učenie tvarov, trénuje trpezlivosť a sústredenie, rozvíja logiku a jemnú motoriku dieťaťa.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Rozmery | 7,5 × 7,2 × 27,5 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 2+ |
| Značka | Goki |
| Rozmery | 7.5 x 7.2 x 27.5 cm |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |