Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
10,40 €
Roztriedenie farebných štvorcov spolu s rôznymi tvarmi otvorov pre nasúvanie na kolíky rovnakej výšky.
Vyhotovené z masívneho dreva, táto kreatívna a zábavná hra nielen cvičí zručné detské prstíky, ale podporuje aj jemnú motoriku, logiku a zmyslové vnímanie. Okrem toho pomáha pri učení tvarov a farieb.
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24,5 × 6,5 × 6,5 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 2+ |
| Rozmery | 24.5 x 6.5 x 6.5 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |