Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
39,90 €
Na stavbe by nič nefungovalo bez žeriavu. Náklady treba presunúť. Tento drevený stavebný žeriav umožňuje realistickú hru a je nevyhnutným doplnkom každej detskej izby. Možno dokonca zvládne upratať neporiadok?
Na sklade
| Hmotnosť | 1,68 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 44 × 56 cm |
| Farba | žltá |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 3+ |
| Rozmery | 50 x 44 x 56 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |