Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
7,70 €
Poskladajte kocku podľa predlohy. Skladačka podporujúca rozlišovanie farieb a tvarov.
Predtlačené predlohy ukazujú, ktoré farby a tvary na 4 dielnej kocke je potrebné k sebe priradiť. Nie je to ale vôbec jednoduché, pretože kocka nie je iba plochá ako predloha, ale je kubická a tou treba otáčať. Sú na nej totiž aj iné rôzne obrázky a rôzne pootáčané. Táto drevená kocka výrazne podporuje logické myslenie a priestorovú orientáciu dieťaťa.
Sada obsahuje 4 samostatné kocky a 26 predlôh.
Kocky sú vyrobené z masívneho dreva a predlohy sú z kvalitnej a odolnej preglejky.
Veľkosť balenia: 8 x 8 x 4 cm
Veľkosť drevenej kocky: 4 x 4 x 4 cm
Veľkosť predlohy: 4 x 4 x 0,3 cm
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Rozmery | 8 × 8 × 4 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 3+ |
| Rozmery | 8x8x4 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |