Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
7,90 €
Drevené detské vkladacie puzzle traktor s dielikmi umiestnenými na drevenej doske s vyfrézovanými obrysami na uľahčenie skladania. Aktivita skladania puzzle podporuje rozvoj fantázie a prispieva k rozvoju jemnej motoriky u detí. Odporúčané pre deti od 1 roku veku.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 20 × 2,5 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 1+ |
| Rozmery | 20 x 20 x 2.5 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |