Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
14,90 €
Set 6ks krásnych farebných puzzle pre najmenších. Každé obsahuje 24 dielikov plných nádherných ilustrácií.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Rozmery | 19,5 × 15 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 3+ |
| Rozmery | 19.5 x 15 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |