Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň detí so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód DETI
5,90 €
Klasické drevené vkladačky patria medzi najobľúbenejšie hry pre najmenších. Pomáhajú deťom s rozvojom jemnej motoriky a kognitívnych schopností. A je s nimi tiež kopec zábavy! Drevená vkladačka Goki s motívom farmy je bezpečná a dokonale uspôsobená malým detským rúčkam. S praktickými úchytkami pre tréning trojprstového úchopu, ktorý je dôležitý taktiež pre správne držanie ceruzky či pera.
Na sklade
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20,7 × 20,7 × 2,4 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 1+ |
| Rozmery | 20.7 x 20.7 x 2.4 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |