Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Zľava 5€ pri nákupe nad 60€ s kódom VELKA NOC platí do 12.4.
16,90 €
Kam patrí aký tvar? Táto vkladacia kocka rozvíja jemnú motoriku a schopnosť rozpoznávania tvarov a farieb.
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0,87 kg |
|---|---|
| Rozmery | 16 × 16 × 10 cm |
| Farba | farebné |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 1+ |
| Rozmery | 16 x 16 x 10 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |