Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň matiek so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód MAMA
Všetko skladom. Odosielame ihneď.
Deň matiek so zľavou 5€ pri nákupe nad 50€. Použite kód MAMA
6,75 €
Drevené puzzle zemeguľa sú jedinečnou hrou pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktorá kombinuje zábavu s výučbou zemepisu. Tieto obojstranné puzzle pozostávajú z 57 drevených dielikov, ktoré sa vkladajú do guľatej drevenej dosky. Vďaka obojstrannej potlači je možné najprv poskladať jednu pologuľu a potom druhú.
Opakovaným skladaním deti získajú jasnú predstavu o geografickej polohe krajín, ako napríklad Austrália, Afrika, Egypt a Čína. Tieto neobvyklé puzzle nie len rozvíjajú deti, ale aj zaujímavým a hravým spôsobom podnecujú ich záujem o zemepis. Sú vhodné pre staršie deti od 6 rokov a sú vyrobené z kvalitnej a odolnej preglejky s priemerom základnej dosky 30 cm.
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0,36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Materiál | drevo |
| Odporúčaný vek | 6+ |
| Rozmery | ∅: 30 cm |
| Značka | Goki |
Možnosti dopravy |
Cena |
| Osobný odber (po dohode) | Zadarmo |
| Packeta (na adresu) | 5,80 € |
| Packeta (na výdajné miesto) | 3,30 € |
| Slovenská pošta (balík na poštu) | 3,90 € |
| Slovenská pošta (balík na adresu) | 4,90 € |